Zgjedhjet për kryetar në LSI

 Zgjedhjet për kryetar në LSI (2004-2016)

LSI, Meta kryetar i përhershëm i saj

LSI u krijua më 20download (1)04 nga Ilir Meta dhe mbështetës të tij politikë. Prej atëherë Meta vijon të jetë kryetar i LSI. Në dy procese zgjedhore të zhvilluara brenda LSI nuk ka pasur kandidatë përballë ose ka pasur kandidatë formal (Luan Rama, 2002).

 

 

 

Shpërnda në rrjetet sociale
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.